| TotAiaFrate a întrebat:

As avea nevoie de ajutor cu un Opel Vectra B din 2001. E al tatalui meu de data asta. Cand baga cheia in contact si ajunge la punctul in care da drumul la alimentare aeroterma porneste fara motiv si o tine asa pe tot parcursul drumului fie ca e activata clima sau nu. Totodata in computer imi scrie "Breake Pad" care cred ca tine de placutele de frane si legat de temperatura nu o mai arata ci scrie doar F si simbolul de grad Celsius. Idei?

1 răspuns:
| skama18 a răspuns:

Poate sa lipit pastilele de la clima si din cauza asta porneste...invarti de buton degeaba, ori computer ul de bord e dat peste cap...