| Ronaldinho1 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o motocicleta, ma puteti ajuta cu niste exemple..Sa nu fie de teren.
Multumesc... funda

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| snoopdoggy a răspuns:

Daca esti incepator iti recomand ceva mic, de 125cc sau maxim 250cc in 4 timpi. Astea mici iti permit sa faci greseli. Cele mari te "taxeaza" la fiecare greseala. Plus ca astea cu capacitate mica consuma putin. Gen 3-4% maxim.

| snoopdoggy a răspuns:

Spre exemplu Yamaha yzf r-125 sau Kawasaki ninja 250. Sunt foarte frumoase.

| claudiuarsene a răspuns:

O motocicleta foarte buna este yamaha r6, un Kawasaki Ninja ZX-11/ZZ-R1100,dar si Yamaha YZF R1
Sper ca te-am ajutat happy