| Iuli4you a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un ATV cu motor de maxim 250cc. Dispun de 3000 de lei momentan asa ca as vrea sa ma incadrez in acest buget.
Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nimic. Daca iei ceva la pretul asta vei baga zeci de milioane ulterior. Sub 2000 de euro nu gasesti nimic fiabil care sa nu se strice din 3 in 3 zile si sa cumperi piese cu duiumu. Mai bine mai strange ceva bani decat sa cumperi un jaf la 3000 de lei si sa mai bagi dupa aia 4000-5000 de lei sa il aduci in stare buna. Nu sunt deloc recomandate chinezariile!