| Anonim420420 a întrebat:

Salut! Cei care faceți Uber/Bolt îmi puteți spune și mie cum as ieși mai avantajat?
Cu o masina închiriată cu Colant din care sa câștig, sau cu masina personală fără colant?
Va rog sa mi Spune-ți cum as ieși mai avantajos la finalul lunii având in vedere ca as Lucra maxim 5 zile pe saptamana, in celelalte 2 am alta activitate! Multumesc

2 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Evident ca masina personala.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Pcu ce-a închiriată ești legat de chirie. Cu personala ești liber și independent