| Vali1000 a întrebat:

Salut,

Cunoașteți cumva pe magazin play o aplicație de gps care sa arate trăsuri pe distanta mari? Weze arata pana la 4800 km distanta dar eu vreau pana la 10.000-15.000 km.

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

"acum 12 ore | Vali1000 a întrebat:
Salut,

Cunoașteți cumva pe magazin play o aplicație de gps care sa arate trăsuri pe distanta mari?"

trasurile au gps, FOARTE tarehee hee

raspunsul e google maps, sygic, open maps, etc.
chiar cam orice cu maps:
https://play.google.com/store/search?q=maps&c=apps

waze e exceptia, din cauza ca 1 e dedicata pe auto si 2. e gandita sa iti spuna diverse probleme de trafic (trafic prea mare, accidente, lucrari pe sosea, samd)

| Țoglă a răspuns:

Google Hărți

| andrei130 a răspuns:

Google Maps