| 1RedJohn1 a întrebat:

Salut,daca este cineva din Buzau, stiti cam cat dureaza sa fiu programat la traseu pentru categoria A1? Dupa ce termin scoala...

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cat sunt de aglomerati politistii din sectia unde dai tu examenul.
Programarile pot fii facute intre 1 luna si 3 luni, mai ales ca-i perioada de vara si pentru 2-3 luni nu s-au dat examene, acum fiind extrem de aglomerati.
dar tu nu ai terminat inca scoala si nici nu ai dat examenuld e sala, deci mai ai destul de mult de asteptat, fiindca intai este progarmarae de la sala si daca o iei, se va face alta pentru traseu.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Intreaba scoala de soferi