| Romeo666 a întrebat:

Salut.Daca merg cu spatele 5 kilometri cu o masina care are 1.000.000 de kilometri parcursi in total in bord se schimba si kilometrajul total parcurs? Adica scade kilometrajul total parcurs din bord?

10 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nope

| Catrice a răspuns:

Câți 6 ani ziceai ca ai?hee hee

| dinaprilie a răspuns:

Pertinenta intrebare dintr-un punct de vedere. High5kido!

| mihai69 a răspuns:

Se schimbă, dar cu plus.

| Lioana a răspuns:

Indiferent daca sunt cu fata sau cu spatele, tot kilometri parcursi sunt.

| Celcestietot a răspuns:

Nu scade, ba chiar creste.

| Frank51 a răspuns:

Da, și mai crește încă un motor la spate ca să facă în ciudă la kilometraj.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La 999.999km oricum se termina cifrele de pe afisaj, si o ia de la 0.
Cat despre dat cu spatele, poate pe la masinile vechi mergea inapoi, dar la cele mai noi, merge inainte. Chiar si la Dacia 1300 crestea kilometrajul cand dadeai cu spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate mai scade alcoolemia, dar kilometrajul în nici un caz.

| Sofer a răspuns:

Creste...