| Romeo666 a întrebat:

Salut.Daca merg cu spatele 5 kilometri cu o masina care are 1.000.000 de kilometri parcursi in total in bord se schimba si kilometrajul total parcurs? Adica scade kilometrajul total parcurs din bord?

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Se schimbă, dar cu plus.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La 999.999km oricum se termina cifrele de pe afisaj, si o ia de la 0.
Cat despre dat cu spatele, poate pe la masinile vechi mergea inapoi, dar la cele mai noi, merge inainte. Chiar si la Dacia 1300 crestea kilometrajul cand dadeai cu spate.

| Catrice a răspuns:

Câți 6 ani ziceai ca ai?hee hee

| Celcestietot a răspuns:

Nu scade, ba chiar creste.

| Frank51 a răspuns:

Da, și mai crește încă un motor la spate ca să facă în ciudă la kilometraj.

| Sofer a răspuns:

Creste...

| Lioana a răspuns:

Indiferent daca sunt cu fata sau cu spatele, tot kilometri parcursi sunt.

| aditimus a răspuns:

Nope

| dinaprilie a răspuns:

Pertinenta intrebare dintr-un punct de vedere. High5kido!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate mai scade alcoolemia, dar kilometrajul în nici un caz.