| Poseidon69 a întrebat:

Salut,

De unde pot invata despre mopeduri/Scutere/Motociclete/Motocross?
Adica toti prieteni din sat la mine se pricep la mopeduri adica bujie, carburator nu stiu ce sunt astea rolling on the floor) de unde invat?

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Daca nu iti place,nu trebuie sa faci ce fac si altii,adica daca eu ma fac pilot nu trebuie sa te faci si tu,unii o au in sange,nu stiu cum sa iti zic,fa ce iti place,daca nu esti pregatit in acest domeniu nu are rost sa incepi, daca totusi vrei sa incerci, cauta pe net fiecare componenta a scuterului si rolul ei, cauti pe wikipedia, succes