| KNz9898 a întrebat:

Salut, din ce am inteles toate masinile pentru scoala de soferi sunt pe motorina asa este? Sau sunt si pe motorina si benzina?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritate sunt pe benzina

| OnuOnulică a răspuns:

Și pe benzină.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In 1990-2004, cand toate scolile de soferi aveau Dacia 1310, nu prea se auzea de motorina.
Acum sunt multe masini diesel, pentru ca ies instructorii mai bine la consum, si le e si elevilor mai usor sa le conduca, dar mai sunt din loc in loc, si masini pe benzina.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu, majoritatea sunt pe benzina+GPL, ca si taxiurile.

| IoanaIonuca a răspuns:

Sunt si masini pe benzina. Mai rar ce-i drept, dar sunt. Sunt prea finute pentru cei incepatori laughing

| sarulesti a răspuns:

Sunt si pe benzina.

| Raluu1897 a răspuns:

Buna! Nu toate masinile sunt pe motorina. Sunt si pe benzina. Depinde de fiecare scoala ce masini isi cumpara si daca le vor pe benzina sau pe motorina. Trebuie doar sa te interesezi.winking