| vladsteaua a întrebat:

Salut imi puteti spune ce salar are un sofer cat b ca curier sau alt ceva?big grin sau ca sofer pe microbuz autocar astept raspunsuri cat mai multehappy o zi buna

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe duba incepi cu 1000 ron si se ajunge la 1200 cam asa. Pe autocar vreo 2000 sau 3000€ avand vechime, la inceput 800€.

| BassHunter13 a răspuns:

Sofer la curier Fan curier =1200lei! Sofer microbus-alis Grup 1400lei-sofer autocar alis grup-1700lei!

| CatalinOrzan a răspuns:

400-500 de euro in general... dar depinde si la ce firma!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un curier nu cred ca are mai mult de 1300-1400 ron in niciun caz. sofer de autocar daca lucrezi pentru vreo agentie de turism serioasa, faci curse in afara poti sa ajungi si pe la vreo 3000 ron