| DDaniell a întrebat:

Imi recomandati ceva boxe si un cd player bune calitativ? Boxele ar fi perfecte intre pretul de 250-400 setul si la fel si cd playerul. Dau funda big grin

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cat de bune?
Un player ok in raport calitate/pret, ar fi Pioneer, Kenwood, LG. Alpine e considerat 'cel mai bun', dar depinde de model; oricum, rele nu sunt.
Boxe 'bune' (tot asa, raport calitate/pret ok), gasesti la Magnat si JBL.
Sunt sigur ca sunt si alte marci bune, dar atat pot sa-ti recomand din proprie experienta.
Evita Blaupunkt, SAL, Sony, JVC, Dibeisi, Alien.
Iti recomand site-ul asta: www.be-loud.ro