| RobertML a întrebat:

M-am dat cu frâna de mâna intr-un peco și nu am fost luat de camere, deoarece nu băteau pe raza aceea. Vânzătoarea de acolo m-a spus poliției, nu a făcut reclamație sau ceva. Doar le-a spus. Se poate sa pățesc ceva?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Era de datoria vânzătoarei sa facă asta. Altfel trebuia să de-a socoteală de urmele roților. Putea să zică: "Nu știu nimic"?
Totul ține de conducerea companiei. Că nu poate vânzătoarea sa îți deschidă dosar penal (doar dacă ai agresat-o).
Este imposibil să nu bată camerele în tot peco.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adică te-ai dat? Si politia ce ti-a zis?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca exista benzinarie fara camere video... dar ma indoiesc ca iti face cea politia