| Claucs a întrebat:

Salut, știe cineva un site bun cu piese tuning? Am căutat niște faruri pentru o mazda premacy, dar nu am găsit nicăieri ceva mișto, am găsit numai chestii stock. Dacă se poate și cu preturi cât de cât ok. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

La noi nu vei gasi pentru mazda, incearca pe aliexpress si pe ebay, sigur chinezii fac aftermarket si pentru fratii lor japonezi happy
Ai nevoie de card paypal daca nu detii poti cauta pe cineva sa iti faca comanda, asta daca gasesti pe aceste siteuri ceea ce cauti.