| raken a întrebat:

stie cineva vreo oferta sau vreun sait unde pot gasi moto ieftine? eu doresc sa-mi cumpar o motocicleta rapida dar si economa! imi place yamaha yzf insa e prea scumpa! caut ceva in jur la 800-1800 euro!

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In 1800 de euro te sfatuiesc sa iei ceva SH ca de exemplu o Honda CBR 600 F2 sau daca esti incepator si vrei ceva mai mic un Kawasaki Ninja 250R! Eu te sfatuiesc sa mai strangi si ceva bani prima oara pentru echipament si apoi sa iti cumperi motocicleta dar este alegerea ta in final! Intra pe bikeshop, pe forumul motociclism desii acolo sunt numai idioti care stiu totul si de fapt nu stiu nimic exceptand persoanele trecute de 35 de ani dupa forum care au prins scoala veche, daca nu mai cauta pe autovit si mobile.ro la sectiunea motociclete sau in bazarul 4tuning si gasesti destule modele ok in 1500-1800 de euro. Mult succes!

| gokart a răspuns:

Intra pe bikeshop.ro Vei gasi acolo destule. In 1800 de euro, poti gasi ceva 98-99. Recomandarea mea este sa nu mergi direct pe o sportiva. Esti incepator si...nu e de bine (mentionez ca am deja 10 ani de cand calaresc speed-uri). Orienteaza-te spre un echipament de calitate si apoi spre o motocicleta mai "iertatoare". Sugerez Kawasaki ZZR de 400cmc. Arata foarte bine, atinge 180 fara probleme si nici nu te arunca din sa. Desigur, daca nu vrei sa devii statistica. Numai bine.

| TeruoSan a răspuns:

Wow - cu banii astea in zilile de azi nu iti cumperi nici bicicleta cu o roata...