| JuLien a întrebat:

stiti cumva daca exista un poligon auto in arad?
(daca exista va rog precizati si zona)
sau undeva pe aproape (chiar si in timisoara daca este ar fi ok).

--multumesc!--

Răspuns Câştigător
| DerFinne a răspuns:

Salut! din pacate mai exista prea putine poligoane in tarawinking in Bucuresti nu mai exista niciunul happy iti recomand sa te duci pe camp daca vrei sa conducihappy PS:sa nu existe politisti pe TPU ca e belealaughing funda?!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista, uita-te aici: http://www.bestmusic.ro/club/poligonul-auto-aradul-nou/harta/. Numai bine!

| chelie91ptm a răspuns:

In toate orasele exista.

| JuLien explică:

@Ioandelesal am gasit si eu site-ul acela dar nu este acolo nici un poligon am fost pana acolo. am dat si eu un search pe google inainte sa pun intrebareahappy