| MajorAsshole a întrebat:

Stiti cumva un site unde sa pot posta desene cu concepte de caroserii de masini? Mie imi place sa schitez caroserii si mi-ar placea chiar sa particip la concursuri de genul asta...

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dece nu dati voi un raspuns daca asa de stupida vi se pare sugestia meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti trimite marilor companii auto, pe site-urile lor de profil. Cine stie, poate ai bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit ceva: intra pe site-ul Local Motors.com, fa-ti cont acolo, iar odata devenit membru al comunitatii online ve i primi si sprijinul necesar. Iti urez "Bafta!"