| ZxZxZ a întrebat:

Am 15 ani si imi doresc mult un pocket bike. Credeti ca sunt prea mare pentru asa ceva? Am vazut si baieti de 20 de ani pe un pocket bike. Si cat ar costa unul nou? Dar unul SH?

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Nu iti lua frate asa ceva, ia-ti un scooter din ala model ca motocicleta, ai voie sa le conduci si arata si bine, gasesti pe la 1000euro f bune. la poketbikeuri o sa ai dureri de spate de la pozitia idioata parca stai in tricicleta pentru copii de 5 ani

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Sunt haioase raurolling on the floor.in plus, cu un mecanic bun poti sa le si tunezi. unul nou costa in jur de 200 de euro[bine, sunt si de 7-800 de euro, da trebuie sa fii diliman ca sa iei unul din ala]

| push2gl a răspuns:

Http://anunturi-auto.4tuning.ro/bazar/cauta.asp?cauta=pocket+bike
depinde de inaltimea care o ai, o sa ai o pozitie incomoda pe el o sa te lovesti cu genunchii de ghidon

| NeedForSpeed2013 a răspuns:

Nu e adevarat ce zic ei.Sunt poket bike-uri de multe marimi.Tie ti-as recomanda un x18! http://www.youtube.com/watch?v=S7GQzLbmKdg&feature=related

Răspuns utilizator avertizat