| Just1one a întrebat:

Am golf 4 din 2000 si am o problema cu radioul, se aude doar la volumul cel mai mic(la 1) cand dau de buton sa măresc volumul cifrele se măresc, nu si volumul. Astept păreri, multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pricep, dar ca un nepriceput, primul lucru care l-as desface ar fi casetofonu, si in spate unele au o siguranta, si mai au una pe firu de plus. Daca alea sunt in regula, as cauta in cartea masinii sa vad sigurantele pentru unitate. Daca nici asta nu merge, m-as duce cu casetofonu sa fie probat pe alta masina.
Eu mi-am luat un 2din 7 inch, cu cred, nici 150 ron, l-am montat singur si fara sa tai nici un fir, am comandat un harness special.
Asta ca a doua varianta daca trebuie sa schimbi unitatea happy