| bagialex a întrebat:

am nevoie de un sfat in ceea ce priveste niste boxe auto. Vreau sa imi cumpar unele pentru masina, pe 13 cm pentru fata dar nu prea stiu ce sa aleg... Am gasit cateva dar nu stiu daca sunt puternice (am avut unele stoc si mi-am pus un player Sony de 55 w, iar dupa cateva zile le-a ars)

http://www.be-loud.ro/produse/Difuzoare-auto/MTX-Audio/T erminator/TR504/ Acestea sunt!

Astept si alte propuneri! Dau FUNDA

1 răspuns:
| Julian_Xander_1988 a răspuns:

Uite aici un numar de telefon a unui nene ce se ocupa cu asa ceva. Poti sa ii dai un telefon si pui o intrebare, are si piese auto daca ai nevoie de ceva : 0721182653