| Tudurean_Alex_1996 a întrebat:

am o intrebare care este cel mai bun si cel mai nou tip de mustang? Va rog spuneti-mi am nevoie sa stiu dar sa fie cel mai bun dintre toate.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Cel mai rapid este 2018 Mustang GT cu 0-60 mile in 4 secunde.Asta este cel mai rapid Mustang fabricat vreodata.Are motor de 5 litri V8 benzina desigur, si 460 cai putere si transmisie automata cu 10 viteze laughing, Carl Widmann, Mustang chief engineer.

Cel mai puternic Mustang care o sa fie fabricat vreoata este 2019 Mustang Shelby GT500.Are 700 de cai putere si este o masina legala ce poate circula pe strada, deci nu vorbim de masini de curse care nu au voie pe strazi, vorbim de masini legale cu care poti merge pe strada.

Acum in prezent la vanzare este Shelby GT350 care are 526 cai putere si este fabricat de Ford.

Vezi ca mai sunt si alte Shelby dar alea nu-s Ford, adica chiar daca scrie pe ele sau lumea spune cas Ford nu sunt, ele is fabricate in California de Shelby, istorie, povesti e o alta companie care a lucrat cu Ford si faceau modelele astea Shelby.Aia au un sarpe ca sigla si au Shelby GT500 cu 662 cai putere la un motor de 5.8 litri, dar nu e Ford, pe tine te intereseaza Mustang, iar asta Mustang Shelby de 700 de cai o sal fabrice Ford, atat au zis cati cai o sa aiba, nu au dat detalii ce motor care si cum, o sa apara in 2019.

The best este Mustang Shelby GT 350.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te ai lămurit din restul întrebărilor?

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Recomand google!

| Uvox a răspuns:

Google rulz!
Cred ca ai mai primit raspuns la intrebarea asta.