| Radutzu27 a întrebat:

Am si eu o rugaminte.
Caut O scoala(si mai multe daca se poate) in Brasov care sa faca cursuri si pentru A1, adica pentru motociclete de maxim 125cc.
Astept raspunsuri, funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prea vrei mura-n gura!
Aici: http://www.brasov.top-10.ro/....../index.php
Intri pe fiecare si daca nu-ti spune categoriile intri pe site-ul oficial al fiecaruia (il gasesti in partea de sus, dupa adresa) si acolo spune si categoriile.

3 răspunsuri:
| Nicolae_Alexandru_1985_Kttn a răspuns:

[b]Server NOU de SAMP in 0.3E server New LIFE - WIPE TOTAL! RECRUTAM : HELPERI/ADMINI/LIDERI FACTIUNI!

DNS 178.156.201.205:7777
Forum: www.playinferno.net ( Cautam deisgner FORUM )
Facebook: www.facebook.com/playinferno[/b]
[img]http://iceimg.com/i/f6/0d/fc8e6e4a6c.gif[/img]

[b]Gta PlayINFERNO The Godfather Edition - Real LIFE - LS-LV

HostName: [RO]PlayINFERNO:GF[0.3e]
Address: 178.156.201.205:7777
Players: x / 50
Ping: 10
Mode: PlayINFERNO GF
Map: INFERNO LS-LV

Acest server este GodFather, urmariti mai jos o mica prezentare :

Factiuni:

Police
FBI
National Guard
Medic
The Mafia
The Triads
Hitman
News
Taxi Company
License Faction
Ballas
Las Venturas Vagos
Varios Los Aztecas
Grove Street

Joburi:

Legale:
-Detective (Detectiv)
-Lawyer (Avocat) $
-Car Mechanic (Mecanic Auto)
-Bodyguard (Garda de corp)
-Car Dealer (Vanzator de masini) $
-Boxer
-Bus Driver (Conducator de autobuz)
-Trucker (Camionagiu)
-Garbeage Collector (Gunoier) $
-Paper Boy (Ziarist)[/color]

Ilegal:
-Arms Dealer (Traficant de arme) $$$
-Drug Dealer (Traficant de droguri) $$
-Whore
-Car Jacker (Spargator de masini) $

Eventuri automate : Curse masini - /join, Primul care tasteaza un anumit cuvant castiga,
Hunting Event, Money Bag, Nrg Event - care se acceseaza prin /joinnrgevent, primul la CP-ul rosu castiga $$,, Curse cu vaci ..in curand mai multe
Eventuri zilnice : MonsterTruck, DestructionDerby, Deagle, Last Man Standing, Last Car Standing, Hide'N'Sseek
Fast-eventuri si multe altele organizate de catre STAFF zilnic!

1.Pe server exista Need For Speed CLUB

Rank-urile se dau pe baza la Bounty Points care se face prin WANTED!
2. Avem eventul cu servieta din 10 in 10 minute!
3.Multe animatii /animlist
4. Poti sa vorbesti prin /whisper /w
5. Un sistem de Masini personale /v create, /v model, /v parca /v color --> De la orice level.
6. Avem un Event unic! HUNTING EVENT!
7. Let`s GO! 178.156.201.205:7777

Exista Helper/Admini:
Helper Level 1
Admin Level 1
Admin Level 2
Admin Level 3
Admin Level 4
Admin Level 1337
Admin Level 1338 ( Owner)[/b]

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca o sa cauti pe internet cu scoala de conducere Brasov o sa gasesti toate scolile si la fiecare vei vedea pentru ce categorii de permis se fac cursurile.

| Radutzu27 explică (pentru Ioandelasal):

Am gasit...dar nu zice ce categorie are fiecare si nu vreau sa sun la fiecare sa intreb. Un site unde pot gasi scoli de soferi?