| Spoorky a întrebat:

am un opel astra H din 2006 dotat cu bluetooth acum eu sunt curios cum pot sa activez bluetooth-ul masini ca sa pot asculta muzica de pe telefon in boxele masini mai de mult un prieteni mi-a configurat bluetooth-ul dar eu am schimbat telefonul si nu mai stiu cum sal mai fac am un Nokia asa 302

Dau funda

3 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Trebuie reîmperecheat BT-ul maşinii cu noul telefon.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e nicio setare, trebuie doar sa refaci conexiune cu bt masinii

| Spoorky explică (pentru suntserios):

Am incercat am activat BT la telefon si am dat sa caute alte aparate si nu gaseste oara si la masina trebuie activat? si daca da cum?