| Ciompi a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o motocicleta(second) de offroad(enduro/cross) si nu stiu ce sa aleg, bugetul este de 2000 euro. Nu am mai condus niciodata o motocicleta, ce as putea sa leg?

2 răspunsuri:
| Dxccube a răspuns:

Pai eu zic sa alegi ce iti place mai mult dar sa fie in patru timpi ajuta mai mult la incepatori si pentru ca poti urca si un munte cu ea... funda te rog.

| alex89arad a răspuns:

Din moment ce nu ai condus niciodata, nu iti recomand sa iti cheltui cei 2000 euro pentru o motocicleta din cauza careia s-ar putea sa iti pui viata in pericol. Daca as fi in locul tau mi-as cumpara o masinabig grin