| Visrass a întrebat:

cam cat costa un opel tigra? si daca e ok sa imi iau un opel tigra sau sa imi iau mai bine ford k...

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Banuiesc ca te referi la Tigra pana in 2000; fata de un Ford K(a) (corectarea po0lei), e mai bun.
Motoarele Opel pe benzina au consum mic si putere ok, iar Tigra e o masina stabila, fata de Ca. Si la aspect, tot Tigra aleg.
Preturile sunt cam tot pe acolo, gasesti la 1200-1300 unul inmatriculat, cu taxa nerecuperata.