| Bellatores a întrebat:

Salut Tpu.Cine imi poate spune si mie cateva lucruri esentiale despre Vw Jetta.Am inteles ca are mai multe modele,dar nu stiu care,vreau sa le vad,vreau sa stiu cat consuma, vreau sa stiu cati km prinde. daca m-ati putea ajuta v-as fi recunoscator cu funda!big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bellatores explică (pentru elio):

Daca tot ai inceput sper sa ma ajuti in continuare, varianta 105 adica mai exista si alte variante..nu prea stiu:P..adica cum motor slab, de ce spui ca e slab? ..imi ajung 200 de km:D. dispun de 10 000 euro, am vazut una cu 9500. Tu ce zici? http://www.depozitauto.ro/......49705.html

| Bellatores explică (pentru elio):

Multumesc

| bisquit a răspuns (pentru Bellatores):

Recomand un Hyundai Elantra 1.6 132cp benzina nou. Costa 13800 euro si are 5 ani garantie din bara in bara fara limita de km... Cea mai bine vanduta masina din statele unite. Jetta... pentru batrani. big grin