| Teresa9990 a întrebat:

Cine imi spune urgent cum se indeparteaza rugina de pe rotile de la masina.
Funda!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cu sirghel este o slutie dar nu cea mai buna pentur ca se zgarie, or le sablezi cu o masina de sablat daca gasesti la cineva, or daca nu cea mai buna solutie este cu un spray contra ruginii pe care il gasesti la orice magazin de piese auto sau ma rog la cele mai mari, exact asa ceri spray sau solutie pentru curatat vopseaua si iti vor da cei de la magazin, nu este exagerat de scump, apoi dat cu chit daca are gaura si vopsita janta pentru a nu aparea iar rugina!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cu feruginol!

| cena2 a răspuns:

Salut, da cu raspapir, sau smighel.