| CTLN a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ce sa aleg intre Ford focus 2006 1.6 benzina, Megane 2 2005 1.6 benzina sau GOlf 4 tot 1.6 benzina? Si daca se poate sa argumentati. Accept si alte variante! Funda

3 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Salut! Eu iti recomand megane 2 break, am si eu la fel megane 2 2005 1.6 si sunt multumit de masina, in afara de consumabile: filtre, ulei, arcuri nu am schimbat nimic la ea. Inainte am avut megane 1 break 2002 1.4 benzina, nici acel renault nu m-a dezamagit. L-am schimbat cu megane 2 pentru motorul mai mare, sunt elegante, usor de intretinut si foarte spatioase megan-urile break.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu m as uita și la o Mazda 3

| venividivici2017 a răspuns:

Eu as merge pe Ford Focus 2006