| Ionicutza a întrebat:

La 16 ani vreau sa imi iau permisul pentru motocicleta, bineinteles una care nu depaseste 125cc. Dar... nu stiu ce motocicleta sa imi aleg. Care ar fi cea mai indicata? Dau fundoi happy

Răspuns Câştigător
| DarkSanctuary a răspuns:

Eu zic ca un rs125 (aprilia) e destul de oke, dar iti poti gasi si o yamaha r125 la un pret rezonabil, tinand cont ca e model nou.

4 răspunsuri:
| AlexAlex23 a răspuns:

Salut.Poti intra aici si sa cauti ce motocicleta vrei http://www.bestbike.ro/

| DaW a răspuns:

Pana in cati bani? big grin

| Zapkitu a răspuns:

Aprila mi se pare cea mai buna. BAFTA!

| cosmincoco a răspuns:

Salut cea mai buna din partea mea si cu care am mers si eu yamaha aerox...mai sunt si altele bune cum ar fi malaguti. aprilia rs sr. aprilia area...