| BrianSpilner a întrebat:

Poate cineva sa-mi ofere niste site-uri cu anunturi de masini din Germania, in afara de mobile.de nu cunosc niciunul. Dau Funda.!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Încearcă autoscout24.de mahag.de webauto.de Succes!

3 răspunsuri:
| FakeJoker a răspuns:

Pe telefon aplicatie ebay Kleinazeigen, este ebay'ul tarii ca sa zic asa, cum avem noi olx, este in germana, un pic mai greu de umblat la inceput dar te obisnuiesti. Avantajul este ca sunt foarte multi nemti care posteaza pe aceasta aplicatie, si de la neamt trebuie sa iei masina, nu de la turci sau alte natii care sunt acolo pentru samsareala, si nici de la autohaus.

| tottoshi a răspuns:

Autoscout24 de
ebuy de

| Vornicu_Roberto_1978 a răspuns:

Auto scout 24