| NeedForSpeed2013 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri frumoase cu masini (exclus gta,nfs,formula,)nu curse cu masini, ceva GEN gta sau test drive unlimited.

Răspuns Câştigător
| andreitony a răspuns:

King of the road, 18 wheels of steel, 18 wheels extreme, world racing 2 ( ai toate marcile de masini care le vrei si te plimbi pe unde vrei sosele mii de km si daca vrei faci si curse dar ai optiunea de a conduce asa linistit http://www.youtube.com/......p?/results

3 răspunsuri:
| DaW a răspuns:

World racing 2

| H1H1OGH0S7 a răspuns:

World Racing 2
Dirt 1/ 2/ 3
Euro truck simulator (2)
Tdu2
Driver San Franisco
Bafta funda?

| Bogdy997 a răspuns:

Flatout 1 2 si 3 is foarte tari! M-am jucat mult timp pe ele cu mare placere(in afara de 3 happy ). Mai este "Eurotruck simulator" si "3D drive simulator". big grin