| Vll23 a întrebat:

stie cineva vreo metoda pentru a securiza antena radio de la mașină (Opel Astra G) deoarece mi-a furat antena și acum nu doresc sa mi-o fure și pe cea noua!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| KaTsSu a răspuns:

Nu exista vreo alta metodă, doar să o lipești cu ceva picătura happy
Singura solutie pentru a nu mai sta cu grija, cand stii ca parasesti pentru o peripada masina, ai desurubat-o si o bagi in masina pana pleci, daca nu, poti schimba stilul antenei cu alta gen aripioara aceea de delfin sau alt model, se adapteaza. Cel mai ok ar fi sa o dai jos cand cobori si sa o pui cand pleci cu ea.
Bafta!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cand ai plecat, pentru mai mult timp, o scoti si o pui in masina.

| IeremiaAlin68 a răspuns:

Daca o ai prinsa cu magnet atunci o iei jos si o lasi in masina, dar in mod normal ele sunt prinse cu o piulita de cabina, din interior