| vladonelu33 a întrebat:

Stiti vreun magazin care vinde masinute de jucarie si sa aiba multe tipuri de masini, de exemplu BMW rechin, ursuletu, pisicuta.
Nu conteaza daca este in tara magazinu, ca pot sa il comand si de afara.

Răspuns Câştigător
| Catalin7777 a răspuns:

Poti incerca sa comanzi de pe www.ebay.de. Sunt mai mult ca sigur ca o sa gasesti ceea ce cauti si sunt destui care fac sendung in Europa. Ai un link aici : http://www.ebay.de/sch/i.html? _odkw=auto+modell&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l2632.R2.TR2.TRC1.A0&_nkw=auto+modelle&_sacat=222

1 răspuns: