| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, vreau sa stiu cum e la examen la categoria A1? Te duce in oras? Sau dai doar in poligon? Se urca cineva cu tine pe motor?

Răspuns Câştigător
| Sistemulxxl a răspuns:

Nu se urca nimeni cu tine pe motor. Politistul va merge in spatele tau pe motocicleta lui sau intr-o autospeciala de politie.

1 răspuns:
| Ioan988wk a răspuns:

Din cate stiu eu sunt trei probe: sala, pligonul si traseul(orasul) insa nu stiu daca vei fii singur pe motor sau cu cineva cand ajungi la oras. Exact ca la categoria b doar ca in plus este poligonul