| Golovatenco_Cristi_1996 a întrebat:

Vreau si eu sa cumpăr 20mp de pâslă de Fonomin pentru ca sa imi antifonez masina. Imi poate spune cineva de unde pot sa il cumpăr? Sau cine are acest material?

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Sal eu am antifonat-o a mea cu burete de 1cm grosime mai mult sau mai putin, nu stiu ce parte vreau tu sa antifonezi eu am inceput cu usile si partea de portbagaj, am ales burete deoarece sta la locul lui nu atinge cabluri sau mecanismul de geam din usi..eu l-am lipit, iti recomand sa faci la fel.bafta