| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! As dori sa stiu daca pot plati analizele la scoala de soferi Biditrans...sa nu mai fie nevoie sa le fac...va multumesc!

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred ca se mai poate! Dupa descoperirea de analfabeti si handicapati soferi, nu stiu care medic o sa-si mai puna pielea la saramura! Trebuie sa fie tampit! Sau lacom!

| cartman a răspuns:

Du-te si vorbeste cu instructorul, el face miscarile.

| Geocap a răspuns:

Cum sa-ti dea may instructor dabea dupa ce ati scoti fisa medicala si cazieru eu am vb cu instructorul meu i-am dat un milion cinci sute plus psihologicu inca cinci sute si mi le-a facut elhee hee trebuie sati cauti instructor vb cu el si ai sa vezi ca se poate

| 3n3rgY a răspuns:

Imi vor da instructor abia dupa ce scot cazieru si fisa medicala e gata.