| TheGentleman a întrebat:

Urmăriți „Wheelers Dealers (=ro: Mașini pe alese) cu Mike Brewer?

Pe cine preferați: Edd China sau Ant Anstead?

V-ar plăcea să facă o serie în România și să recondiționeze mașini clasice românești (Dacia, ARO etc?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Edd pana la capata. Bine imi placea ca era vorba si de masini europene la inceputurile seriei si parca le stiam mai bine.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Edd China dadea de multe ori buleala. Ma zgaria pe retina, cand vedeam cate un polish facut de el, sau cate o "reconditionare" cu spray, care iesea toata in dungi, si urma sa se exfoliere in 3 luni.
Pe tipul asta nou, l-am vazut mai putin, are un comportament ciudat (parca e prea entuziasmat), dar mi-a placut mai mult ca mecanic, pare sa stie foarte multe.

| Sofer a răspuns:

Pai de la inceput l-am vazut numai pe Edd dar mi se pare interesant si alalaltu dar prefer mai mult pe Edd.