| BozdogMariusOvidiu a întrebat:

Salut vreau sa cumpar LAMBO STYLE DOORS OPEL CORSA C 2004 si nu stiu unde sa pot comanda am gasit un site dar nu stiu dacai bun pentru ce-mi trebuie http://www.customtuning.ro/......SD-Doors-/

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

rolling on the floor) dai 1000 euro pe masina si 1500 pe sistem + montare in jur de 1800 rolling on the floor)). si cand revinzi masina nu face 2800 nici sa plangi in poala aluia de e interesat de ea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa dai mai mult decat valoreaza masina pe niste kitschuri din alea?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Se va dubla valoarea masini.
De banii aceea mai bine ii faci un plin, ii pui un 5w40 Mobil 1 si filtre de calitate,evacuare sport,bujii noi, discuri de frana noi, amortizoare noi, furtune de frana noi, inlocuiesti lichidul de frana si de racire, uleiul in cutia de viteze, un set de anvelope noi Michelin si nu stiu daca mai raman bani pentru niste jante de aluminiu care n-au fost lovite.