| Bogdan77 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un sistem audio auto, dar nu prea am multe cunostinte in acest domeniu.De ex acest produs http://www.car-sound.ro/mp3-player-auto/pioneer/deh-1200 mp.html contine si cele 4 boxe sau trebuie cumparate separat?
Multumesc :)

1 răspuns:
| DjYeti a răspuns:

Acela este doar CD-Playerul fara boxe..boxele le cumperi separattongue Daca doresti sa iti cumperi ceva boxe in plus iti recomand tot pioneer ca alea sunt mai bune, cei drept si mai scumpehappy De curiozitate: Ce masina va avea privilegiul acestui CD-Player?big grin