| Puiu_Mihai_1967 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un player auto si 4 boxe pentru portiere si vreau sa merg pe pioneer cu boxe de 45w 2 cai, si player de 4x50, cum trebuie plasate boxele, cu 2 cai pe fata si 3 pe spate, sau merge cu 3 si pe fata si spate,va rog dati-mi un sfat, cum trebuie sa fac si daca e bine player de 50w si boxe de 45w. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Boxele le pui cum vrei tu, merg si cu 2 si cu 3 cai peste tot sau numai fata sau numai spate. Daca nu ai cumparat inca nimic, incearca sa cumperi boxele toate cu trei cai si sa fie cel putin de aceeasi valoare ca si player-ul. Daca cumperi boxe diferite, eu personal optez pentru 3 cai in fata si 2 cai in spate. Daca boxele sunt mai mici ca si putere nu se vor mai auzi clar pe masura ce dai volumul mai tare si in final daca insisti se vor arde.

| Puiu_Mihai_1967 explică (pentru Ironwin):

Am inteles, pai in final o sa iau un player pioneer 4x50 si boxe pioneer 3 cai cu 50 w, sa fie egal cum ai spus

4 răspunsuri:
| Macovei_Dragos_1997_17r6 a răspuns:

Salut in primul rand aia 50w si 45 w nu sunt RMS sunt max power. Nu o sa ai nicio problema daca iei player de 50 si boxe de 45. Acum eu nu inteleg ce vrei sa zici tu cu 2 cai pe fata si 3 pe spate...

| Puiu_Mihai_1967 explică (pentru Macovei_Dragos_1997_17r6):

Am inteles sau daca nu iau ceva egal player de 50w si boxe tot de 50w, la cai am intrebat, poate se aude altfel daca pui 2 pe fata si 3 pe spate, dar m-am gandit sa iau 4 boxe cu 3 cai

| Puiu_Mihai_1967 explică (pentru Macovei_Dragos_1997_17r6):

Stiu ca 50w nu sunt rms, m-am uitat pe eMAG si boxele au 280w si puterea nominala de 45w, eu zic ca sunt destul de puternice