| SweetTFresh a întrebat:

Cam cat costa sa mergi la poligonul auto?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Te poate costa chiar 0 lei sau o bere, daca-ti faci singur un poligon, pe un teren viran mai parasit.
Pentru "balize" (obiective de ocolit) poti folosi pet-uri de 2-2, 5 litrii, umplute cu apa (de exemplu pet-uri de bere maronii).
Astfel poti configura orice obstacol, poti exersa ocolirea, parcarea etc. fara sa te coste nimic.
Daca mergi cu un sofer cu vechime din familie sau prieten, ii poti face cinste cu o bere...