| KingSize a întrebat:

Salutare. Cam pe la ce pret ajunge un scuter de 250cc?

2 răspunsuri:
| FelixDce a răspuns:

Conteaza daca e o firma cunoscuta sau o firma chineza, varul meu a cumparat un scuter de 125 cc cu 8 mil + un Iphone 3 nou... dar e extrem de bun am mers 4 pe scuter si nu a avut o problema am atins si 100 km /h tiinand cont ca are 160 in bord... ai mai putea sa cumperi unul la 125 cc si apoi sa ii schibi set motorul(cilidru si pistonu')

| THeSNIPERS a răspuns:

Conteaza firma si cum il iei second hand sau nou.Am un prieten a gasit sh cu 1500 de lei. Uita-te pe http://www.tocmai.ro/ si gasesti acolo.