| HerrAdrian a întrebat:

Salutare, care sunt cele mai bune odorizante pentru masina?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ciorapii si adidashii nespălatzi!

| GPA a răspuns:

Cel mai bun odorizant de mașină este cel pe care-l consideri tu mai plăcut pentru mediul ambiant.

Folosesc la mașină, Areon : https://areon.ro/produse/odorizante-auto/areon-car

| Sonia822 a răspuns:

Niciunul, iti afecteaza nucoasele si plamanii, o poti da in altele happy

| RB26DETT a răspuns:

La Auchan gasesti sticlute de parfum de la Areon la 35ml, mie personal imi place foarte mult cum miroase black crystal, vine si cu un cartonas ce se agata la oglinda insa eu il dau pe mocheta, langa fiecare usa si asa se simte uniform in toata masina, o sticluta de aia tine destul de mult, acum depinde si cat abuzezi de el.