| AlexandraM888 a întrebat:

Salutare, exista vreun site, ceva unde pot verifica datele unui conducator auto dupa numarul de inmatriculare?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu, scrie pe orice certificat de imatriculare ca furnizarea datelor altor persoane decat celor autorizate este strict interzisa fara acordul proprietarului!

| Minks a răspuns:

E ilogic ce spui tu aici, conducatorul auto nu e legat cu lanturile de o anumita masina ca sa poti verifica datele acestuia dupa numarul de inmatriculare, probabil te intereseaza date despre proprietar. Nu, numai Politia poate face asta.

| FulgerMQ a răspuns:

Nu cred