| SynapseNinja a întrebat:

Salutare! Îmi puteți recomanda niște magazine online de încredere pentru piese auto? Am auzit ceva de Bardi Auto sau Unix, dar am văzut că mai au automobile unde nu au piese. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu am lucrat cu www.autokarma.ro si www.targuldepiese.ro
Ambele sunt bune, dar autokarma a devenit mai scumpa decat magazinele locale.
Mai este si autodoc, au oferte bune uneori, in rest au preturi mari si o livrare foarte scumpa (50 lei prin curieratul intarziatilor, DPD).

| Gligore2000 a răspuns:

AutoEco,Autokarma,Epiesa,Targul de piese.

| irinafatatrista a răspuns:

Autodoc24.ro