| unknown92 a întrebat:

Salutare! Incep aceasta postare cu o întrebare:are cineva sau a avut atv CN MOTO XIN YANG 500 cc? Nu găsesc electromotor si cdi pentru el pe lângă problema cu scoaterea din treapta...mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| SuNaM a răspuns:

Piesele le poti lua doar de pe Alibaba..Si asta daca le gasesti. Asta e problema cu vehiculele din china, sunt de unica folosinta. Odata ce s-a stricat ceva, piese nu gasesti si nici service-uri pentru ele.