| deamoncomand a întrebat:

Am si eu o intrebare la care as prefera sa raspunda cunoscatorii.
Vreau sa achizitionez un mp3 player auto care sa citeasca si DVD-uri cu muzica, nu doar CD-uri. Am gasit ceva interesant pe Emag dar nu scrie ca ar citi si DVD-uri.
Intrebarea este: Aveti acest Mp3-player sau cunoasteti pe cineva care il are si care imi poate spune daca citeste si dvd-uri?
Link-ul: https://www.emag.ro/......D3LX93BBM/

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Scrie clar la caracteristici : CD/MP3 player auto
deci NU citeste DVD-uri dar citește stick-uri, arată bine, e JVC și e puternic. Face banii, deci ia-l