| Alcaelo a întrebat:

Am si eu un vecin care si-a pus pe masina un DVD AudioMedia si nu poate sa vada videoclipuri pe el.
Ii spune ca nu poate sa vada video in timp ce conduce.
Treaba e ca nici cu masina pornita nici oprita nu ii merge.
Sunetul se aude dar imaginea nu se vede.
Am pus mai jos o imagine cu ce apare pe ecran.
http://postimg.org/image/o41w2ep3v/
Am incercat si setarile DVD-ului si sunt bune.
Astept raspuns.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In timpul condusului nu are voie sa vada filmulete, asa e setat din fabrica sa fie

| baru a răspuns:

Sall. Sa lege doua alimentari, galben si rosu. Sa legati firul care duce la marsalier la plus continu. Trebuie sa aveti antena separata de cel de radio. Daca firul care se leaga la marsalier nu.l legati la plus, nu va functiona.