| anonim_4396 a întrebat:

Scuze daca postez in categoria gresita dar ce player imi recomandati dintre astea doua? Am un opel corsa c din 2003.

http://www.emag.ro/......DR4HYYBBM/

http://www.emag.ro/player-auto-sony-4x55w-usb-aux-dsx-a4 0/pd/DX7YSBBBM

Mentionez ca am telefon android pe care vreau sa il folosesc la casetofon. Am vazut ca ambele suporta android, si la specificatii sunt cam la fel. Sony are 4x55W fata de Pioneer cu 4x50W, iar Pioneer suporta tipurile Flac fata de Sony care nu scrie nimic de asta.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Am avut modelul ala de Sony montat pe un astra g din 2003 si nu mi-a placut deloc cum se aude pe boxele masini si l-am schimbat cu un pioneer asemanator cu al tau decat ca al meu are bluetooth si slot CD si se aude perfect.

Eu as merge pe Pioneer.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pioneer sunt mult mai reusite. Sony au fost cam 'de pensionari', dintotdeauna.
Am auzit LG bestial, Panasonic foarte puternic, dar Sony nu m-a impresionat cu nimic, dintre producatorii astia de epilatoare pentru femei, care s-au dat si pe car-audio laughing
Nici subwoofere nu recomand de la Sony.