| mgtow a răspuns:

Inca 1200€ si ai clio nou fara km. Mai buna decat vw - romanii astia la fel ca nazistii km la greu pe bani multi. Cine e inteligent nu se arunca la asa ceva

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Are deja aproape 200. 000km. Gen pe acolo incep problemele la diesel. Personal as cauta in bugetul tau ceva sub 100. 000km, fie diesel sau benzina. Eu as lua un Renault Megane 3 1.5 DCI. Motorul asta sigur e mai reusit ca 1.6 TDI de la VW. Nu sunt fan Renault sau ceva, si eu am masina din grupul VAG doar ca e 2.0 TDI CR.

| Catalin77945 a răspuns:

De banii astia, cred ca poti gasi ceva mai bun